Wspieram

Od roku 2014 moje podróżnicze projekty poświęcam pomocy innym. Do tej pory, wraz z Danielem Syrek zrealizowaliśmy 2 akcje, a w jednej braliśmy udział jako osoby promujące.

roca

W maju 2014 r. Wybrałem się w 17 dniową podróż Autostopem dla Patryka, której celem było promowanie zbiórki pieniędzy dla 11 letniego wówczas chłopca z mojego miasta – Bytomia. 1 maja wyruszyłem z Bytomia, by 11 maja dotrzeć na Przylądek Roca, najdalej wysunięty na zachód punkt kontynentalnej Europy.

sylwek

Na przełomie lipca i sierpnia, Pan Sylwek Szewczyk wraz z synem i znajomymi, przejechał dystans 640 km (Bytom-Świnoujście) również promując zbiórkę dla Patryka.

hel

Ostatnią akcją którą zorganizowaliśmy, było „Pieszo dla Patryka”, gdzie przeszedłem niemal całą Polskę, aż na Hel, a każdy kto wpłacił choć drobną darowiznę, mógł liczyć na pocztówkę z miejsca docelowego.

 W ramach pomocy prowadzę slajdowiska podróżnicze, na których opowiadam o swoich wojażach, zachęcając do wsparcia inicjatyw charytatywnych. Do tej pory udało mi się zawitać ze swoimi historiami w ponad 20 różnych miejscach, w tym w Szkołach Podstawowych, Gimnazjach, Liceach, Domach Kultury, Klubach podróżników i Szkołach Wyższych!

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić moje poczynania, zapraszam na Fanpage

Dalej niż widzisz oraz Autostopem dla Patryka

 

Patroni specjalni:

logosp45_smallhufiecbytom

Patroni medialni i sponsorzy:

herbata

halobytom 

oknonaswiat
logo_NT

Andrzej Marklowski

Jestem podróżnikiem, blogerem i instruktorem harcerskim. Chcę pokazać, że każdy może podróżować, niezależnie od wieku

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

Dodaj komentarz